• Nechraneny styk

    Dobry den. 27.6.2023 cca o 13tej hodine sme s priatelom mali nechraneny pohlavny styk. Bol to moj prvy sex, ano viem hlupe.. No priatel sa po dobrej polhodine neurobil vobec. Viem ze predejakulat tiez sposobuje tehotenstvo, no mal by obsahovat pozostale spermie z predosleho ejakulatu. K takemu niecomu vobec nedoslo. No ked isiel do mna tak penis mal trochu vlhky co bola prave ta tekutina.. Aka percentualna sanca je ze som tehotna?

    Dobrý deň, za predpokladu nechráneného pohlavného styku sa tehotenstvo vylúčiť nedá. Presne aj kvôli Vami spomínaných okolností je pravdepodobnosť tehotenstva individuálna pri každom pohlavnom styku, niekedy je vyššia, inokedy malá. Nedá sa tak v percentách vyčísliť pravdepodobnosť. Viem Vám však povedať, že určite nie je nulová. Do budúcna odporúčam používať niektorú z foriem antikoncepcie.