Pediatrická poradňa MUDr. Kataríny Legrand

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Katarína Legrand, alias OkiDoki, pediatrička  a mama dvoch dcér. Je autorkou úspešnej knihy Pediatra pre zvedavých rodičov.

  • Biogaia

    Dobrý deň pomôže Biogaia pri soore?Dnes nám ho odporučila Naša pedi keďže má žabku až úplne v zadu jazyka.dakujem

    Odpovedá: MUDr. Katarína Legrant

    Pekný deň! Určite treba aj probiotiká (napríklad Biogaiu, áno) a hlavne k tomu pridať hygienu bradaviek, ak dojčíte (pretrieť bradavku prevarenou vodou pred dojčením, aj po dojčení). Ak dávate umelé mlieko, tak po papaní, dajte za lyžičku dojčenskej vody - akoby spláchnuť vodou zvyšné mlieko. Taktiež môžte skúsiť nakvapkať Cebion na gázový štvorec obtočený okolo prsta a tým potrieť tú časť jazyka, ktorá je bielo povlečená. S pozdravom doki Katka