Psychologická a emočná poradňa - ARCHÍV

Na vaše otázky odpovedá Hrčková & Kundrát - Centrum emočného zdravia a edukácie.

ARCHÍV: Poradňa je uzamknutá

Viac informácií o odborníkoch sa dozviete tu.

  • Neviem vypnúť

    , Autor: Mimisa

    Dobrý deň, už dva roky mám pocit že si neviem odpočinúť. Mala som aj psychické problémy, navštevovala psychologičku. Bola som aj doma celé tehotenstvo, nemusela som nič robiť ale aj tak sa mi nič nechcelo a mala som pocit že aj keď celý deň ležím, tak si neviem oddýchnuť. Teraz mám bábätko a celý deň sa nezastavím a je to ešte horšie. Mám pocit že je toho na mňa veľa a už si nikdy neoddýchnem, pričom som si nevedela oddýchnuť ani ked som nerobila nič. Nechápem tomu.

    Ďakujem vopred za odpoveď

    Odpovedá: Hrčková & Kundrát

    Dobrý deň, nepíšete, čo ste riešili u psychológa? Lebo aj to, čo opisujete, je príznak na riešenie, najlepšie v terapii, len poradenstvo tam nemusí stačiť. Nemám dostatok informácií na odpoveď, ale aj tak je to veľmi pravdepodobne niečo hlbšie, čo treba preriešiť a neexistuje na to jednoduchý návod. Dostupné sú aj online terapie, vzhľadom na vašu súčasnú vyťaženosť.

    PhDr. Elena Tomková