• crl

    Dobrý deň

    mala by som byť dnes podľa MS 12+4tt

    V piatok som bola u zastupujúceho lekára nameral crl 5,63cm vychádzalo 12+2 čo bolo o dva dni viac (neriešila som)., srdiečko bilo

    Dnes som šla na kontrolu k mojej lekárke čiže po troch dňoch kvôli miernym bolestiam a obavám, nakoľko už mám MA za sebou ( a nie raz) ... po meraní som ale zostala trochu zaskočená nakoľko crl 5,62 cm a veľkosťou teda na 12+1tt, akcia srdiečka bola

    Mám sa toho nejako obávať alebo môže ísť len proste o odchýlky kvôli inému stroju, inému doktorovi, mala som pocit, že babo bolo merané dnes v inej pozícii (z hora) ako v piatok (z boku). Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň,
    je dosť chyba, že neustále vystavujete plod ultrazvuku, ak nekrvácate, nie je potrebné neustále ultrazvukové vyšetrovanie. Rôzne veľkosti sú iba odchýlka merania.