• Potraty

    Dobrý deň, chcela by som sa spytat na názor iného gynekológa. Totiž mam za sebou už 4.potrat, 3 v priebehu pol roka, hneď na začiatku tehotnosti v prvých týždňoch. Môj gynekolog tvrdí, že to normálne a mam iba čakať, kým sa to podarí. Ja sa však bojím, či niekde nemôže byť chyba, pochopiteľne, a rada by som vedela aj iný magor, či netreba nejaké vyšetrenia, odbery, testy. Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    mám iba veľmi málo informácií, ale ak už máte za sebou 4 potraty, je potrebné vykonať niektoré vyšetrenia.
    Imunologické, endokrinologické, hematologické a genetické.