• počatie

    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať. Poslednú MS som mala 02.11.2023 do 08.11.2023 (7 dni) priemerný cyklus (vypočítaný za 6 mesiacov) mám 31 dni, mala som nechránený pohlavný styk 11.11.2023 (partner A), potom som si našla iného partnera a od 12.11 sme spolu (partner B), momentálne som tehotná v 34+6 podľa MS (termín pôrodu 08.08.2024), ale podľa USG som v 34+3 (termín 11.08) - tento termín mám stanovený aj na základe USG v 1. trimestri (v 7. a 8 tt.) Dokonca mi aj kompozitný vek na morfologickom USG vyšiel o 3 dni menej, podľa mojich výpočtov mi to vychádza že som ovulaciu mala okolo 19.11, preto sa chcem opýtať, či to vychádza, že otcom je partner B, keďže neviem či by spermie z dňa 11.11 vydržali tak dlho. Ďakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    v prvom rade ovulácia môže byť posunutá každým smerom. Takto sa pravdy nedopátrate, pretože hypoteticky môže byť otcom ktorýkoľvek z partnerov.
    Ak Vám záleží na tom, aby ste vedeli, kto je skutočný biologický otec, dajte si spraviť testy otcovstva z krvi, ktoré pomerne presne vylúčia otcovstvo.