• Hodnota hcg

    , Autor: katarinaa

    Dobrý deň. rada by som sa opýtala ohľadom mojich hodnôt hcg z krvi. Mám za sebou 3 odbery: 1. odber - 19.3. - 9,14 potom 2. odber - 26.3. - 104,9 a dnes 3. odber 3.4. - 409. Medzi 1. a 2. odberom hcg pekne narástlo. Ale medzi 2. a 3. odberom mi ten rozdiel príde naozaj malý.. Myslíte že je tam šanca na prosperujúce tehotenstvo? Na sone 27.3. videla doktorka v maternici dutinku. Ďakujem.

    Dobrý deň,
    absolútne nerozumiem prečo niekto míňa prostriedky z verejného poistenia na takéto opakované zbytočné vyšetrenia HCG.
    Ak videla doktorka v maternici dutinku, stačí kontrola o 7-14 dní pomocou ultrazvuku.