• Diazepam

    Dobry den pan doktor.
    Chcela by som sa opytat, ci je v poriadku, aby tehotnej zene, ktora je hospitalizovana v nemocnici s krvacanim a diagnozou hroziaci potrat, davali lekari Diazepam na upokojenie a to v davke 3xdenne 10mg. Tiez by som sa chcela opytat na sucasne podavanie injekcii Dicynone a injekcii Fragmin.

    A este ma zaujalo. Preco si myslite, ze homeopatia je neucinna?

    Dakujem velmi pekne.

    Dobrý deň,
    hroziaci potrat my nehospitalizujeme a diazepam je rovnako účinný či neúčinný ako iná liečba (dicynone). na podanie Fragminu musí byť indikácia.
    že je homeopatia neúčinná si myslím preto, lebo je neúčinná (okrem placebo efektu).