• 34tyzden tehotenstva

    Dobry den chcem sa len informovat som v 34 tyzdny tehotenstva a chcela by som sa informovat ze ako to je s plodovou vodou sem tam sa my zda ze mam mokre gatky. Lezala som uz aj v nemocnici lebo malicke je uz s hlavickou dole pripravene na porod vraj este niesom otvorena tak ma pustili domou nasadili my tabletky Diazepan10 a to v davkach 3xdenne po 1/2 x 1/2 x 1a k tomu MAGNE B6 ALE DOKTOR MY ICH VYSADIL LEBO MY ZACALO Z NICH SVIHAT AKO SI MYSLIM JA. HIHIH . A KED SOM SôLA DO SPRCHY TAK SOM SA S CISTOU RUKOU POUTIERALA POSVU A VALA SOM TAKY MATNY POVLAK TAKE NIECO AKO mlieko riedene vodou tak teaz neviem co to je vlastne vytok to urcite nebude lebo mala som vaginalne tabletky a to hejake hnede vajicka a nemam ani pohlavny styk nic tak teraz som v pomykove co to moze byt mozete my poraadit lebo ssa uz hambim ist ku lekarke alebo na porodnicu dost casto tam chodim aj manzel my hovori ze si namyslam dakujem za odpoved.

    PS1: moze byt aj zle vypocitany termin da sa to nejako zistit? lebo ked som si dala poslednu mesntruaciu tak my vyslo tak jak my doktor povedal ale ked som si dala predoslu tak my ukazalo na 30.1.2011 tak zeraz neviem lebo mala som take divne krami slabe velmi slabe dakujem za odpoved a inac vsetko dobre v NOVOM ROKU

    Dobrý deň,
    denne 20 mg Diazepamu denne kvoli progresii nálezu, tak to je slušná liečba, určite to neberte.
    To čo ste si našla v sprche bol bežný výtok, plodová voda odteká vačšinou vo vačšom množstve, až pol litra.
    ak máte pocit, že máte nesprávne stanovený termín, tak je ho potreba určiť podľa prvého ultrazvuku na začiatku tehotnosti.