• otváranie

    Dobrý deň, som v 25.tt, v 22.tt mi gynekolog zistil, že mám otvorený kr.maternice a dostala som cervixskore 11100.Vypísal mi Diazepam aj Magne B6 užívam. V 23 tt som bola na kontrole, povedal že je to o niečo lepšie, ale je to stále v zlom stave. Som doma, často ležím, alebo sedim s nohami hore. Ani na krátke prechadzky nemôžem v takomto stave íst? Aké je to rizikové, mám šancu vydržať až do konca tehotenstva? Velmi sa bojim od toho, že mi babo pride na svet skorsie než má. Prosím poradte mi. Dakujem!

    Dobrý deň,
    Cervix skére 3 nie je žiadna tragédia, Diazepam som v živote nevidel dávať, je to dosť dobrý nápad, otváram sa, ale nevadí mi to :)
    Aj to zlepšenie je celkom vtipné, stav sa samozrejme nemože zlepšiť, ale može ostať stabiln.
    takže, ste zrejme úplne v poriadku, nestresujte sa.
    Ak Vám nerobil ultrazvukové meranie krčka, tak nepostupoval správne a je vhodné obrátiť sa inam.