• 2 otazky

    Dobry den, mala by som na Vas dve otazky:
    1. momentalne som v 30. tyzdni tehotenstva a kvoli nepeknemu zapalu hrdla musim uzivat antibiotika - obvodna lekarka mi predpisala penbene, chcem sa opytat ci je skutocne taky neskodny ako pisu a nemusim sa o babatko obavat?
    2. doteraz mam povodnu vahu ako pred otehotnenim. musim ale poznamenat, ze som mala nadvahu uz pred otehotnenim, pocas prveho trimestra som dve kila schudla, napriek tomu, ze mi nebyvalo zle a potom som ich nabrala spat, ale to je vsetko. babatko je v poriadku, vyvija sa v norme...na jednej strane som rada, ale na druhej mam obcas obavy ci to nemoze malemu uskodit,

    dakujem

    Dobrý deň,
    1. je neškodný ako píšu, som rád, že na moje tvrdenie dáte viac ako na to čo píšu
    2. teraz sme radi, keď nám ženy zbytočne nepriberajú, je to v poriadku