• vytoky

    dobry den pan doktor,chcela by som sa vas spytat som v 38tt a dnes rano mi z posvy vysiel taky biely az do zlta tahavy vytok,taky kus,a potom zacal vychadzat taky biely riedky vytok.moze to znamenat ze coskoro porodim?je to ta zatka,kt,sa uvolni tesne pred porodom?moj gynekolog mi povedal ze do 39tt urcite porodim.ze vraj mam vsetko pripravene na porod,teraz ked ma naposledy pozeral tak som ani necitila ze do mna dal ruku,zozaciatku ma to velmi bolelo a minule vobec.poradte mi.velmi pekne dakujem za skoru odpoved

    Dobrý deň,
    Váš lekár je zrejme Merlin alebo Sybila. Z vyšetrenia sa nikdy nedá zistiť kedy porodíte, aj pri výrazne pokročilom náleze sa dá vydržať
    Milujem vševediacich lekárov, hlavne na obvode.
    Váš výtok nič nesignalizuje.