• panva

    Dobry den, som v 38 tt a doktor mi nameral rozmery panvy 24/25/29/20 ... Chcem sa spytat, ci je to v poriadku, alebo budem musiet rodit cisarskym rezom? Doktor mi vravel, ze ak by bolo babo vacsie, ze by to bol asi pre mna problem..Dakujem

    Dobrý deň,
    rozmery sú normálne a už sa panva nemeria, práve preto, že to vedie zbytočne k cisárskym rezom, hlavne ak doktori takto mudrujú ako ten Váš. Neuveriteľné.