• CYSTA

    Dobry den.Chcela by som vediet co znamena ak mi na hlavicke plodu na sone nasiel gynekolog cystycke strukturi mam ist na vysetrenie do BA.na sono.som v 20tyzdni tehotenstva

    Dobrý deň,
    ťažko takto povedať, existuje cysta plexus chorioideus, čo je najčastejší nález cystického útvaru v mozgu plodu. Ak ide o izolovaný, samostatný nález, nič to neznamená, doležité je dokladné vyšetrenie ostatných častí plodu.