• poloha KP

    Dobrý večer chcela by som vedieť či je šanca že sa babo otočí som prvorodička, a v 35tt, babo je otočene zadočkom dole a lekarka už nedava šancu že sa otočí a zvažuje skor cisarsky rez, ako porod KP, vraj je to 50 na 50. Ja som prvorodička a tiež by som rodila cis.rezom. J e šanca že sa otočí 29.8.2009 idem ešte na ultrazvuk kde by ho mala zmerat, a zvážit.

    DObrý deň,
    šanca je síce reálna ale pomerne malá.
    Čo sa týka vedenia porodu je to prísne individuálne, podľa hmotnosti plodu, podľa stavu porodých ciest. My však sa pri tom radíme aj s rodičkou a chceme vedieť jej názor.