• Downov syndrom?

    Co znamena, ked sa porodnik na sone v 40. tyzdni tehotnestva vyjadril, ze dieta ma kratsi femur? To iste mi hovoril aj moj gynekolog v 31. tyzdni. Ale viac k tomu nic nedodali. Ja som si na internete nasla, ze je to jeden zo znakov downovho syndromu. Vysledky son boli nasledovne: sono 14T6d - BPD=15T2d a FL=14T5d, sono v 21T - BPD=22T a FL=21T a sono v 30T6d - BPD=33T4d a FL=31T4d.

    Dobrý deň,
    nálezy sú úplne v norme a vyjadrenie porodníka je jasná iatrogénia, pretože mohol vedieť, že si to na internete vyhľadáte a budete sa stresovať.