• probiotika

    Dobry den, chcela by som sa opytat, ci su probiotika vkladane do posvy spermicidne, alebo ci vytvaraju vhodne prostredie pre pocatie v case ovulacie. kedze sa pokusame o babatko, zatial bezvysledne, ale najprv by sme chceli vyskusat klasicke metody, kym by sme vyhladali lekarov. Alebo by som poprosila tip na vyrobok zvysujuci percento pocatia. Dakujemm pekne za odpoved

    Dobrý deň,
    nie sú spermicídne, dokonca sú práce, ktoré uvádzajú, že normálna zdravá pošvová flóra zvyšuje pravdepodobnosť počažia. Lekára je potrebné vyhľadať, ak sa Vám nebude dariť dlhšie ako rok - dva.