• Bude ok

    Dobrý deň Pán Doktor chcela som sa Vás spýtať. u manžela zistili, že ma slabé spermie okolo 20 miliónov, že hustotu a množstvo ma poriadku predpísal mu PROVIRON. Berie ich už 3 mesiace a v auguste ma ísť na kontrolu moja otázka je či mu tie tabletky pomôžu a či bude môcť mať.

    Dobrý deň,
    manžel by s uvedeným spermiogramom nebol vylúčený s otcovstva pri súdnom spore. Spermiogram je strašne subjektívny, menlivý. Sú chlapi, ktorí majú deti a majú 6 milionov spermii.