Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského

Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
18,582 otázok

Na vaše otázky týkajúce sa pôrodníctva a gynekologických  problémov odpovedá  Prof. MUDr. Jozef Záhumenský, Ph.D., MPH., prednosta II. Gynekologicko-pôrodníckej kliniky LFUK a UNB , Fakultná nemocnica Ružinov, Bratislava.

 

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
  • lieky u partnera

    , Autor: Registrovaný používateľ

    Prosím Vás, chcela by som sa spýtať či je dovolené snažiť sa o dieťa ak teraz partner užíva lieky a chodí na injekcie na chrbticu a stuhnuté svalstvo - milgamma, hotemin, mydocalm, urutal forte, nimesil, dorsiflex? Zároveň majú účinok na stav spermií krémy na hemeroidy? Veľmi pekne ďakujem za odpoveď.

Podobné otázky

  • otazka

    , Autor: Registrovaný používateľ

    Dobry den tak bola som u gynekologa predpisal mi duhfaston to mam brat 2tabletky denne od 13cyklu do 22cyklu potom ze 26ma mi prist menzes lebo decembri som mala 25dnovy cyklus a chcem sa opytat pozme skusat baby ked muz sustavne kasle a hrdlo ho boli a uzival minuly mesiac antibiotika potom uz prestal a tento mesiac zase citi ako keby liezla nanho chripka a uzival paralen a sumivy paralen ma to vlyv na spermie a oplodnenie dietatka ze ma pocit volakeho virusu mame radsej pockat pokial sa bude citit fit alebo mozme dalej skusat baby dakujem za odpoved