• Oplodnenie

    , Autor: ramoncici48

    Dobrý deň, snažíme sa o bebetko šest rokov, ja som bola na vyšetrení a som v poriadku, ale moj manžel ma spomalenejšie spermie, môžem otehotnieť aj bez toho aby sme išli na umelé oplodnenie?

    Dobrý deň,
    ak sa Vám 6 rokov nedarí, tak už asi naozaj jediná šanca je umelé oplodnenie, lieky možno skúsiť tak na 3 mesiace, ak sa nezadarí, potom iba umelé oplodnenie.