• Norethisteron

    , Autor: NinaM

    Dobrý den, môže Norethisteron brany v mnozstve 2 tablety denne (spolu asi 23 tabliet) mat vplyv na embryo v ranom stadiu tehotenstva, cca do 4-5 tt?

    Ďakujem.

    Dobrý deň,
    áno norethisteron by sa v tehotnosti nemal užívať, lebo môže ovplyvniť jeho vývoj. Na začiatku však plod reaguje všetko alebo nič, ak ho norethisteron poškodil, tak sa potratí, ak sa nepotratí, nebol poškodený.