• mozem byt tehotna

    Dobry vecer.
    Uz 2 roky sa snazime o babatko. Ja mam potvrdene problemy s ovulaciou problemy so SZ beriem eutrhyrox 25 a mala som aj vysiňsie hodnoty testosteronu. Endokrenol. mi naordinoval aj Parlodel 1/2 tbl na vecer. Manzel ma tiez problemy so spermiogramom - slaba pohablivost. Okt/Nov/Dec 2009 som brala Duphaston dnes mi meska menstruacia sice len jeden den a nikdy ju nemam pravidelnu ale v tuzbe po dietati som si rano spravila test vysel pozitivny aj ked druha ciarka slabsia. Vecer ma vsak dost bolelo brucho ako na menzes a zacala som trochu spinit - tak som si spravila dalsi test a ten bol negat. Co by som podla Vas mala robit. Na navstevu gyn je este asi skoro kebyze som bola tehu ze? Dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    doležité je presne zaleičiť štítnu žľazu, pri nej býva zvýšený aj prolaktín a testosteron. Ak máte pozitívny test, počkajte 10 dní a zopakujte ho, ak zostane pozitívny navštívte gynekologa.