• Meškajúca menštruácia

    Dobrý deň, 4.2.2011 som mala poslednú menštruáciu. S manželom sa snažíme o druhé dieťatko. Stáva sa mi občas,že mi mešká,no nie tak dlho.Maximálne sa mi posunie o 5 dní,ale potom pokračuje ako hodinky. Po dvoch dňoch meškania som si urobila test,ale bol negatívny...Deň za dňom ma bolia prsia viac a viac. Druhý test som si robila 13.3.2011Bradavky a dvorce mám citlivé. Mám pocit nafúknuteho bruška.Počas meškania som mala pocit,že už už mi prídu,ale vždy to prestalo. V podstate sa cítim ako pri prvom tehotenstve. Avšak až pred dvoma dňami pociťujem bolesti prsníkov,nafúknuté brucho a únavu intenzívnejšie. Môžem byť tehotná aj keď test bol dva krát negatívny? Musím ešte podotknúť,že pri prvom otehotnení som si robila test až po dvoch týždňoch meškania a bol pozitívny. Ďakujem Veronika

    Dobrý deň,
    uvedneé zmeny sposobuje progesteron, ktorý sa vylučuje aj keď nie st etehotná. Ak máte negatívne testy, tak je tehotnosť nepravdepodobná.