• Krvny test po IUI

    , Autor: Kvet235

    Dobrý deň dnes som 11 dní po IUI a vyšiel mi pozitívny domáci krvny test môžem byť tehotná? Za odpoveď vopred ďakujem.

    Dobrý deň,
    ak je to tehotenský test, tak áno, ale nič to neznamená, pretože pri takto včasnom pozitívnom teste sa pomerne veľká časť plodov potratí, počkajte si, až Vám vynechá menštruácia a po týždni navštívte gynekológa.