• nasledky

    pekny den prajem.volam sa jana a mam 35 rokou.zijem v anglicku a prednedavnom som bola v nemocnici.nevedeli co mi je lebo som mala bolesti podbrusia.ja som si myslela ze su to problemi s vajecnikmi,lebo take som mala uz pred 12rok.myslela som ze je to ono znova.tento rok som porodila aj dcerku v maji.tak mi spravili laparoskopiu a ze ked to bude slepak tak mi ho hned zoperuju.zevraj to bol.tak mi ho vybrali s lavej strany,kde sa mi potom spravil zapal v celom podbrusi,tak ma znova museli operovat a vicistit.chcem sa opytat ci to moze mat nejake nasledky na to aby som znova otehotnela,lebo tu to zdravotnictvo je hruza.velice si vazim vas nasich doktorou odbornikou.dakujem za odpoved a pekny den.jana

    Dobrý deň,
    je to celé divné, appendix je predsa vpravo, vľavo by ste nemala mať z toho zápal.
    Obávam sa, že ste bola v štátnej nemocnici. Operovali Vás Pakistánci, Indovia alebo Poliaci ?
    V Anglicku je určite potrebné si zaplatiť súkromných odborníkov.