• nemam ovulaciu

    Dobrý deň
    bola som u lekára na preventívke a povedala som mu, že sa už 5 mesiac pokúšame o dieťa.Na ultrazvuku mi pozrel či mám ovuláciu- zistil, že nemám. navrhol mi liečbu liekmi a nejaké vyšetrenia.Nestihol mi povedať o tom viac, lebo mu prišla akutna pacientka.Chcela by som sa opýtať o aké lieky a vyšetrenia to vlastne ide .Nie je to drahá liečba?Co ma vlastne čaká.
    Dakujem

    Dobrý deň,
    je to nezmysel, a obrovská chyba.
    5 mesiacov je krátka doba a určite nevyžaduje liečbu, lekár Vás týmto poškodzuje.
    Jeden ultrazvuk samozrejme nezistí, či máte ovuláciu.
    Určite sa snažte otehotnieť bez liekov, lieky prvý rok nezvyšujú šancu na otehotnenie, skor Vám škodia.