• kde je vlastne problem?

    dobry den pan doktor, mam taky problem, nedari sa mi otehotniet, bolo mi zistene, ze nemam ovulaciu, menstruaciu mam pravidelnu, ako hodinky, doktor mi predpisal clostilbegyt, brala som ho 2x1 5 dni a potom duphaston, na folikulometrii mi zsitil, ze na jednom vajecniku mam 16 mm, tak mi vypocital kedy praskne, ale nepodarilo sa, teraz po clostile som bola na ultr.a zistil, ze ziaden nie je dominantny, ze sa tam vytvorili polycysticke vajicka, doktor to chce liecit liekmi, ale ja som z toho taka zufala, ze neviem ako dalej, mam sancu otehotniet bez umeleho oplodnenia? alebo nemam stracat cas a ist na umele oplodnenie, ponukol mi , ze mozem skusit este jeden mesiac s clostilom, ma to vyznam?dakujem za radu, ja uz neviem ako dalej :-(((

    Dobrý deň,
    nepíšte ako dlho sa Vám nedarí, ak je to dlhšie ako 2 roky, tak je šanca na spontánne otehotnenie pomerne malá, potom je potrebné dokladné endokrinologické vyšetrenie, kde sa može zistiť príčina poruchy ovulácie. Liečba bude podľa výsledkov.