• Skarifikácia ovárií

    Dobrý deň pán doktor. Som po diagnostickej laparoskopii kvôli jedenapolročnej márnej snahe o dieťatko. Podľa správy mi bola robená skarifkácia ovárií, neboli nájdené žiadne cysty, žiadne zrasty, vajcovody sú priechodné. Pravdepodobne u mňa vôbec nedochádzalo k ovulácii.... Znamená to, že mi bol zistený syndróm PCO? Môj gynekológ mi teraz od 4.dňa cyklu nasadil clostilbegyt. Mám prosím Vás šancu otehotnieť? Môže sa mi ten stav vrátiť? Ďakujem. Kveta

    Dobrý deň,
    skarifikácia vaječníkov je naozaj jedna z možností liečby PCO, asi Vám ho zistili, neviem, prečo Vás o tom neinvormovali.
    Šancu na otehotnenie máte veľkú, ak sa nenašlo nič iné.