• dakujem

    Vazeny pan doktor, dakujem Vam za odpoved, len by som poprosila, keby nebolo pri dotaze uverejnene cele moje meno, asi k tomu prislo nedopatrenim z mojej strany.
    Dakujem.

    Dobrý deň,
    otázka sa zobrazuje tak, ako ju zadáte, ja píšem iba tú odpoveď. Ak to zobrazilo niečo nepatričné, prosím obráťte sa na administrátora alebo na redakciu. Ja som internetový laik a pripadá mi zázračné, že to takto skvele funguje aj napriek mojej internetovej impotencii.