• Ureaplazma

    Dobrý deň.
    Dnes sme dobrali antibiotiká Doxyhexal 200 na 20 dní (ureaplazma ure.)
    Snažíli sme sa o bábätko doteraz to nešlo,
    Počas liečby sexuálna absencia.
    Ovuláciu mám cca za tri týždne. Je mozne sa hneď snažiť o bábätko alebo treba čakať a abstinovať až po kontrolný Ster?
    Ďakujem

    Dobrý deň,
    môžete normálne pohlavne žiť, potreba liečby ureaplaziem je sporná. Ako neplodný pár označujeme pár, ktorému sa minimálne rok až dva nedarí otehotnieť. Skoršie zásahy sú často škodlivé.