• Stadamet

    Dobrý deň, cca polroka po vysadení HA (3,5 roka užívania) sa snažíme o babatko, zatiaľ bezvysledne. Mám miernu nadváhu (BMI 26,7) a nepravidelnu menštruáciu, nie je to nič drastické, max -+ 35 dni. Ovulacne testy mi posledné 2 mesiace ani raz ovulaciu neurčili. Lekárka mi usg popisala PCO, a tak odporučila nasadiť Stadamet. Pol roka s prestávkami beriem kyselinu listovú, inozitol, zinok atd. Je tento jej postup v poriadku? Trocha sa obávam rýchleho nasadenia týchto liekov. Dakujem

    Dobrý deň,
    ako prvé by som skúsil režimové opatrenia, ideálna váha, zdravá strava, a aktívny radostný sex. Pol roka je krátka doba a ovulačné testy nie sú 100%.
    Ak by sa do pol roka nič nepodarilo, začal by som liečiť to "PCO".