• Nedari sa mi otehotniet

    Dobry den pan doktor chcela by som sa spytat: S priatelom sa snazime o babetko a stale nic som s toho zufala,moja menstruacia je nepravidelna a preto ani neviem kedy su moje plodne dni a kedy nie.Prosim vas niesu nejake tabletky na to aby som otehotnela?

    Dobrý deň,
    zdravému páru trvá rok až dva kým sa podarí otehotnieť. Vhodný je zdravý životný štýl, nefajčiť, športovať a ideálna hmotnosť.