• nedarí sa

    dobrý den, pan doktor
    so svojim priatelom sa snazíme uz 7 mes. a nedarí sa mi otehotniet. Mam 33 rokov, nemala som ovuláciu a moja doktorka mi nasadila Duphaston a Clostibeg. Na ultrazvuku mi povedala ze mam krasny folikul a pred ovulaciou pi pichol Pregnyl teraz cakam ze ci dostanem menstruaciu...keby sa nam nepodarilo co odporucate, mame navstivit centum neplodnosti? Som zufala

    Dobrý deň,
    v žiadnom prípade, aj zdravému páru trvá minimálne rok, kým sa to podarí. Takže nestresujte sa, ak máte nadváhu schnudnite, zaveďte doma zdravý životný štýl a optimizmus a sexujte poľa chuti, do roka ste tehotní.