• problemy s ovulaciou

    Dobry den. Mam 26 rokov a chcela by som sa opytat ci je mozne aby jednoducho k ovulacii nedoslo. Kazdy pise o hliene ktory sa meni pri ovulacii ale ja nemam ziadny hlien. Dokonca v tento tyzden kedy by malo dojst k ovulacii som velmi podrazdena a na milovanie sa naozaj musim donutit.Tuzime po babatku a snazime sa uz 7 mesiacov ale stale nic. Aj ked dojde k pohlavnemu styku som sucha jednoducho nezvlhnem a milovanie je ako za trest. Trapi nas to velmi. Taktiez mam problem asi tyzden po menstruacii mam vytok ktory trva asi 4 dni je priesvitny, vodnaty, nezapacha.Rano vstanem ako keby som sa pomocila!! Ten vytok mam priblizne od vtedy ako sa snazime o dieta. Prosim o akukolvek radu. Dakujem

    Dobrý deň,
    hlavne je potrebné, aby ste sa takto nestersovala, 7 mesiacov je krátka doba. Snažte sa žiť úplne normálny život, nepozorujte sa, do takto vynervovanej domácnosti dieťa nechce prísť.
    Sexujte podľa možnosti s chuťou, nie ste stroj na plodenie detí.
    Doležitá je aj zdravá životospráva a ideálna hmotnosť. Ak sa Vám rok nezadarí, potom až to riešte a navštívte gynekológa.