• krvacanie

    Dobry den.Som 7 tyzdnov po porode a tak kazde 2-3 dni trosku krvacam. Dokedy budem este krvacat?Je to normalne,myslela som ze po sestonedeli uz nebudem. Plne dojcim. Dakujem

    Dobrý deň,
    pri kojení mlžete takto krvácať dlhšie, je to hormonálne sposobené, ak na prehliadke bolo všetko OK, tak by to nemalo nič znamenať, ak by to pretrvávalo viac ako 3 mesiace, navštívte znovu gynekológa.