• Krvácanie po pohlavnom stylu

    Dobrý deň, som 2 mesiace po sekcii, po pohlavnom styku krvacam, krv je jasnocervenej farby, do dna to prejde, bolesti nemam, viete mi vysvetlit dovod preco to je tak? Moze to byt zle zhojenou jazvou? Ak ano, ake je riesenie. Dakujem za skoru odpoved.

    Dobrý deň,
    je potrebné v prvom rade skontrolovať krčok maternice, či tam nie je nejaký problém.
    Ale aj jazva na maternici môže spôsobiť krvácanie, pri styku sa orgány viac prekrvia a ak je tam problém, môže dôjsť ku krvácaniu, bolo by dobré ultrazvukom skontrolovať jazvu. Ak je zle zhojená jazva, dá sa to síce operovať, ale úspech nie je úplne zaručený.