• Hnačky a teploty po pôrode

    Dobrý deň prajem, som 17 dni po pôrode a dostala som od včera vyššie teploty nad 38 ktoré sa dajú zraziť paralenom taktiež mám stále hnačky cca 12x za deň, bolesti kŕčovite silnejšie v spodnej časti brucha a celková slabosť, závraty. Krvácanie svetlo červenou krvou primerane (nič silne) nejaký zápach som nespozorovala.Mohlo by byť podozrenie na nejaký zapal maternice alebo niečo po pôrode či skôr to vidíte na nejakú virózu? Mám skôr kontaktovať gynekológa alebo obvodného lekára?
    Ďakujem ????

    Dobrý deň,
    podľa popísaných prejavov sa jedná zrejme o črevnú virozu, doporučujem zvýšenú hygienu rúk, väčšie množstvo tekutín (4 litre denne) a šetrnú nedráždivú stravu, ak by sa stav nelepšil, vyšetrenie u bežného praktického lekára.