• Bolesť po cisárskom reze

    Dobrý den,
    Som dva mesiace po druhom urgentnom cisárskom reze. Nepostrehla som pri hojení vážnejšie komplikácie, všetko prebehlo ok. Keďže som sa cítila dobre začala som bicyklovať na cestnom bikeu (bola som cyklistka aj pred tehotenstvom). Po čase ma začala boliet rana po cs, nie koža ale hlbšie a začala som krvácať (plne dojčím nezdá sa mi že by to bola menstruacia), krv ma tmavú až bordovu farbu. Krvácanie je raz silnejšie raz slabšie zdá sa mi že postupne prechádza, bolesť ale neprestáva skôr je intenzívnejšia a častejšie ju cítim nie je ale neznesiteľná. Je takýto stav normálny alebo by som to mala riešiť? Môžem aj napriek bolesti opäť bicyklovat teraz alebo mám počkať kým bolesť úplne prestane?

    Dobrý deň,
    podľa mňa to nesúvisí s byciklovaním, ale je možné, že máte zle zhojenú jazvu po cisárskom reze na maternici a krvácate z nej. Bolo by vhodné vyšetrenie ultrazvukom.