• opuchy noh

    Dobrý deň.Opuchmi noh som trpela počas posledného trimestra,bez vyššieho krvného tlaku.Opuchy po porode ustúpili, avšak návratom domou ,je opuch noh výrazný, neustupi ani počas noci. Porod bol 2.5.Je potrebná nejaká liečba, alebo opuchy časom ustúpia?
    Dakujem za radu.

    Dobrý deň,
    vhodná je strava bohatá na bielkoviny, pri porode sa strácajú bielkoviny a tekutina uniká mimo krv do tkanív.
    Ak by opuchy neustúpili do týždňa, tak navštívte gynekologa.