• sekcia

    Dobry večer chcela bysom vediet vaš nazor ohladom k tomu či možu opuchy noh a zvyšeny tlak 130/90, sposobit problemy pri cisarskom reze teda či može nastat nejaky problem vazny somnou, primarka vzhladom ktomu že je to už 37tt, sa babo neotočilo tak zvažuje sekciu, vlastne aj na moje zelanie. Može narkoza sposobit nejake problemy alebo ženy s vyššim tlakom a opuchmi mali radšej rodit spontane. Uživam lieky dopegyt, aktiferin a flavobion.

    Dobrý deň,
    vyšší tlak občas samotný býva indikáciou na cisársky rez, tento nebýva komplikovanejší oproti ženám s normálnym tlakom. Ani narkoza nesposobuje zvláštne problémy.