• bližiaci sa porod

    Dobry den chcela by som vediet vaš nazor, aky je postup u vas ked je nutna sekcia a rodička nema ešte predoperačne vyšetrenia, teda pride že sa to rozbehlo a je potrebna sekcia, ake je riziko že sa niečo stane pri sekcii, teda s rodičkou. A ešte by som chcela vediet ake je riziko pri sekcii tade u mna ked otec mi prekonal zhruba v roku 2005, infarkt, ja som už medzi tým potratila a bola som v narkoze hned rok po tom, tak ake mi hrozi riziko teraz, nakolko aj babo je KP, mam zvýšen ytlak a opuchy noh, moč je negativny a užívam lieky dopegyt. Termin of.je 19.8 ale pravdepodobne to bude planov.sekcia.

    Dobrý deň,
    u nás, ak padne rozhodnutie o ukončení tehotnosti, tak ho prevádzame plánovane v ukončenom 38. týždni, ženu prijímame deň pred výkonom a robíme si porebné vyšetrenia.
    Uvedené situácie sú nezávislé a nemali by znamenať zvýšené riziko pri cisárskom reze.