• mercilon

    chcela by som sa informovať o mercilone.je naozaj tak dobrý?čítala som,že ho môžem brať 3 mesiace vkuse a potom si dať pauzu na 7 dní,dostaví sa menzes a po 7 dňoch znova užívať celé 3balenie.je to naozaj tak?ďakujem
    PS:priberá sa z neho a pleť?

    Dobrý deň,
    ja osobne mercilon nepredpisujem. Dá sa užívať aj v kuse, ale musíte počítať s rizikom zakrvácania mimo cyklu.
    Priberá sa z prejedania a nedostatku pohybu.