• epiduralna

    Dobrý deň chcem sa opýtať kedy treba robiť vyšetrenia na epidurálnu anestézu som 39 týž. je to už neskoro termín mám 4.6. Ďakujem som už otvorená na 3 palce ale mám že vraj veľke bábätko tak sa trošku bojím pôrodu

    Dobrý deň,
    u nás nerobíme žiadne vyšetrenia, ale viem, že niekde požadujú vyšetrenie zrážania krvi. Preto sa dohodnite na porodnici, čo potrebujú a kedy.