• Epiduralka

    Dobry den, pan doktor. Chcela by som sa Vas spytat na vas nazor ohladom podania epi pri porode. Stretli ste sa s nejakymi komplikaciami pocas porodu ci po nom? Moze mat epi nejake negativne dosledky? Velmi pekne dakujem

    Dobrý deň,
    som veľkým priaznivcom epidurálnej analgézie, myslím, že jednou zo základných úloh medicíny je zbaviť pacienta utrpenia.
    Komplikácie sú zriedkavé, ja osobne som sa stretol iba s tým, že epidurálna analgézie nebola plne účinná bola potreba ju doplniť inou.