• plodne dni

    dobry vecer.pan doktor,chcela by som vas poprosit o radu.zo zdravotnych dovodov nemozem uzivat antikoncepciu a teliesko si davat nechcem z dovodu ze o asi rok planujeme dalsie babo.mozno i skor,uvidime co nam dovoli moj zdrav.stav.chcem sa spytat ako co najpresnejsie vypocitat kedy prebieha ovulacia.donedavna som to vedela,pretoze v tom case'okolo 13,15 dna cyklu som mavala bolesti v podbrusku a krizoch.avsak teraz mi bolesti s vytokom zacinaju az na 19.den cyklu,pricom menzes mam pravidelne kezdych 28,29 dni.mam sa riadit datumom alebo tym co pocitujem.mohli sa mi z nicoho nic plodne dni posunut?viete s manzelom uz 3,5 roka pouzivame ako ochranu kondom a viem ze mu to neni prijemne.ak by som dokazala vypocitat datum plodnych dni, mimo nich by sme mohli mat nechraneny poh.styk.Mali by sme istotu ze neotehotniem.mozno je to len banalita ale nam by to velmi sprijemnilo a skvalitnilo sexualny zivot,co je vzdy plus pre manzelstvo a stastie partnerov.vopred vam velmi pekne dakujem.MAJKA

    Dobrý deň,
    pre Vás mám ešte jednu možnosť - antikoncepčný krém Pharmatex, ktorý pri správnom použití je vysoko účinný.
    Metóda neplodných dní nie je príliš bezpečná, pretože aj dobrý sex može posunúť ovuláciu.