• pomale spermie

    dobre ranko pan doktor,chcela by som sa opytat,ci nepoznate nejake lieky,co su dostupne aj v lekarni bez predpisu,co by pomohli mojmu manzelovi,aby nemal pomale spermie a aby ich mal viac.zistili mu,ze ma 70 % zlych- 3O % dobrych spermii.ma nejake deformity,nejake su pomale a je ich malo a este mal aj nejake bielkoviny.jedno dieta uz mame,no na to sme tiez dlho cakali.teraz sa uz snazime dva roky a nic.vedeli by ste mi nieco poradit?mali sme Barnis - tip pre muza a teraz mame Erefit forte.venujem sa Billingsovej ovulacnej metode.sme spolu az na plodne dni.myslite,ze by som mala este pockat az do vrcholu?tento mes.som neuzivala lieky,preto som mala ovul.neskor.ale tri mes predtym som brala clostilbegyt,tak asi preto mi teraz meska cyklus.dakujem za skoru odpoved.Eva

    Dobrý deň,
    pokiaľ viem Billingosva metóda je antikoncčpčná metóda (síce málo spoľahlivá), ak nemáte styk počas plodných dní tak je pravdepodobnosť otehotnenia malá.
    Z liekov skúste koenzým Q 10 a Evitamín.