• Ako dlho sa cisti telo od liekov

    , Autor: Merymisko123

    Dobry den
    Mozno zvlastna otazka no pre mna podstatna...uzivam asi mesiac Spasmed 30 na hyper.akt.moc.mechur...zistila som ze mam plodne dni mame pohlavny styk s manzelom pretoze chcem otehotniet...samozrejme v den zistenia plodnych dni som vysadila Spasmed a ani uz ho nebudem uzivat...ak by som nahodou otehotnela moze to mat nejaky vplyv na plod ze som skor nevysadila liek??? Popripade ako dlho sa cisti telo od uzivania liekov?? Dakujem

    Dobrý deň,
    Spasmed sa eliminuje z tela približne za 18 hodín po užití, takže už za 24 hodín nie sú v tele stopy po liečive.
    Nebol dokázaný škodlivý vplyv na plod.