• pohyby bábetka

    Dobrý deň.Som druhý krát tehotná, v 20tt. Pred 13 dnami som začala cítit pohyby. Je normálne ked ich cítim raz za 3 dni?Pri prvom dietati som ležala v 28tt a 35tt v nemocnici, lebo som týžden necítila pohyby.Vždy bolo všetko OK.Neviem či je to zase iba planý poplach, alebo ide o niečo vázne.Môhli by ste mi prosím Vás poradiť ci mám nauštiviť lekára, alebo sa nemám ničoho obávať?Ďakujem.

    Dobrý deň,
    pociťovanie pohybov je prísne individuálne. V 20. týždni pre plod nevieme nič urobiť, preto je zbytočné navštevovať lekára. Do 28. týždňa nevieme zdravie plodu ovplyvniť, preto sa nestresujte, nepozorujte a počkajte.