• Otehotnenie

    Dobry den chcela by som sa vás spýtať, lepšie povedané poradit pred 2 mesiacmi som užila tabletku escapelle ktorá zabrala a neostala som tehotná po 2 mesiacoch sme mali s priateľom pohlavný styk ktorý sa konal dňa 1.maja pri ktorom sa nam rozthla ochrana priateľ sa nespravil že vraj do mňa no máme trocha obavy ,mám 3 dni do menštruácie myslite si že je tam velka šanca na otehotnenie ?

    Dobrý deň,
    ak máte pravidelný pohlavný styk, určite si dajte napísať bežnú hormonálnu antikoncepciu, ktorá je spoľahlivá, bezpečná a znižuje riziko rakoviny maternice a vaječníka.
    Momentálne sa nedá tehotenstvo vylúčiť, hoci je nepravdepodobné.