• Ellaone

    Dobrý deň, 5.6 sme sa s priateľom pokúšali o sex ale nedal ho do mňa lebo mu to nešlo bola som úzka ale skúšal to 3krat. Nedostal ho tam tak sme to vzdali.
    5 rokov som mala celibat. Aj cez to som sa zľakla a 42 hodín od toho som si dala ellaone. Dnes mam pocity že chcem ísť stále na malú aj keď mi netreba a mala som žltý hlien a na druhý krát slaby bledohnedy vytok kapucinovej farby. Menzes ešte nemám a dosť sa bojím že čo ak sa predejakulat dostal dnu a je možné otehotnenie ? Dieťa nechcem ani nemôžem.
    Beriem ibuprofenky a čaj z mysieho chvosta a pijem tonic. Ďakujem a prosím za odpoveď.
    Panikarim už pár dní aby sa niečo nestalo.

    Dobrý deň,
    riziko gravidity je nulové, ak je všetko tak ako píšete. Bolo by potrebné u Vás vyšetrenie, aby sa zistili prečo ste mali problémy v sexe a rovno si dajte napísať antikoncepciu.